Рус Укр
Львів-Винники, вул. Галицька, 57г (032) 296-01-33, (067) 782-21-11 Ресторан: (032) 296-22-92 Рецепция: (072) 324-33-83

Бенкетні та весільні зали у Львові: як правильно обрати?

Уже давно минули ті роки, коли весілля, дні народження, ювілеї та інші важливі дати святкували винятково в домашніх умовах. Тільки пригадайте, як це було незручно, морально та фізично важко для господарів домівки, скільки багато часу йшло на приготування страв, а потім прибирання посуду… Можливо, хтось із вас стане на захист саме такого формату святкування, посилаючись на фінансову сторону питання. Так, зерно правди в цьому є, але, погодьтеся, що різниця між витратами на домашнє свято та на вечірку в кафе не дуже велика. Можливо, інколи варто подумати не про гроші, а про незабутність свята, яке буває лише раз у житті. От, наприклад, весілля. Весільні зали у Львові вражають своєю красою та вишуканістю. Кожна із них є неповторною та має власну цінову політику. Знайти саме ту залу, яка відповідає всім (або майже всім) очікуванням майбутніх молодят та їхніх гостей, неважко у будь-якому районі міста. Про те, на що варто звернути увагу під час вибору бенкетної та весільної зали, коли саме її замовляти, пропонуємо й поговорити далі.
Бенкетні та весільні зали у Львові-01

Основне у виборі бенкетної та весільної зали у Львові

Спершу варто з’ясувати, коли ж починати пошуки бенкетної або ж весільної зали. Чітких рекомендацій із цього приводу немає, однак чим раніше ви вирішите це питання, тим швидше зможете зайнятися іншими організаційними моментами. Починайте підбір найбільш вдалих варіантів, орієнтуючись на рейтинг найкращих ресторанів Львова, ще місяці за 2 до довгоочікуваної дати. Якщо це весілля, то у вільний день візьміть нареченого/наречену та обійдіть усі з них. Якщо ж це бенкет, то візьміть із собою ту людину, думка якої є для вас дуже важливою. Бажано одразу вносити до записничка всі плюси та мінуси, які були відмічені щодо тієї чи іншої весільної зали Львова. Потім, можливо, саме ці позначки допоможуть прийняти правильне рішення.

Зауважте, що в період святкування новорічних корпоративів, випускних вечорів, а також у розпал весільного сезону знайти вільні місця в ТОПових ресторанах Львова дуже важко. Люди замовляють необхідні їм дати за 3–4 місяці. Тож, якщо ви бажаєте відзначити своє свято в одному з найкращих ресторанів Львова, подбайте про замовлення бенкетної або ж весільної зали заздалегідь.

Першорядні речі, на які варто звернути увагу під час вибору бенкетної або весільної зали у Львові:

 1. Місткість зали. Важливо, аби всім вашим гостям було зручно. Краще обрати ресторан, який розрахований на більшу кількість гостей, ніж ви запланували заздалегідь. У такий спосіб не виникне незручностей, якщо прийде більше людей, ніж було запрошено (а таке, будьте впевнені, трапляється доволі часто).
 2. Вартість замовлення із розрахунку на одну людину. У цьому питанні сором’язливість зайва. Як правило, для проведення бенкетів та весіль навіть недорогі ресторани Львова мають кілька варіантів меню. Обов’язково поцікавтесь, чи можна замінювати страви на інші з меню, а також про те, що саме дозволено приносити із собою (як правило, це алкогольні та безалкогольні напої, коровай, торт, фрукти, цукерки тощо).
 3. Кухня, яку пропонує заклад. Наприклад, якщо ви бажаєте провести весілля в традиційній народній тематиці, варто шукати ресторани української кухні у Львові. Їхній інтер’єр, як правило, уже є стилізованим, тож на прикрашанні зали можна буде суттєво зекономити. Хоча, як правило, більшість ресторанів можуть піти вам назустріч та приготувати саме ті страви, які ви бажаєте бачити на своєму столі.
 4. Інтер’єр та екстер’єр. Від цього залежить не тільки загальне враження від святкування, але і краса фото та відео зі святкування. Якщо у вас передбачене свято в певних кольорах, а підібрати бенкетний або весільний зал у Львові з відповідним оформленням неможливо, то зупиняйтеся на варіантах, виконаних у світлих тонах. Саме в них буде найпростіше створити необхідну для вас атмосферу кольору та свята.
 5. Обслуговування. Одразу варто з’ясувати, це буде повне обслуговування офіціантами (персонал не тільки накриває столи, але й розкладає стави в тарілки гостей, підливає напої тощо) або ж лише часткове (офіціанти лише виносять страви на стіл та прибирають порожній посуд).

У зимовий та літній період варто обговорити з адміністраторами температурний режим у бенкетній або весільній залі у Львові. Ніхто не хоче мерзнути взимку, так само як і пітніти влітку на бенкеті. Тому наявність кондиціонеру — обов’язкова складова гарного відпочинку.

Бенкетні та весільні зали у Львові-03

Пам’ятайте, що після того як ви зупините свій вибір на тому чи іншому закладі, вам необхідно буде підписати договір з адміністрацією, у якій прописані всі ключові моменти, у тому числі й ціна. В найкращих ресторанах Львова прийнято залишати завдаток. Це звична практика як для України, так і інших країн світу. Одразу обговоріть можливість та способи повернення завдатку в разі виникнення будь-яких форс-мажорних обставин. Ще одна порада: завжди закладайте в бюджет свого свята додаткові 20–25 %. Витрати, які просто неможливо передбачити завчасно, обов’язково будуть.

Додаткові питання, які допоможуть зробити правильний вибір бенкетної або весільної зали у Львові

Коли з основними питаннями ви розібралися, приходить черга додаткових, але не менш важливих. Перед тим як віддати перевагу тій чи іншій бенкетній або весільній залі у Львові, знайдіть для себе відповіді на наступні питання:

 1. Наскільки зручно для вас розташований ресторан?
 2. Чи передбачена автостоянка поблизу весільної зали?
 3. Чи можуть вам запропонувати оригінальне сервірування столу, оздоблення бенкетної або весільної зали у Львові згідно з вашими уподобаннями? Якщо ні, то як вони віднесуться до того, що за прикрашання інтер’єру та екстер’єру (за необхідності) відповідатиме спеціальна агенція, за послуги якої ви сплачуватимете окремо?
 4. Наскільки різноманітним є меню найкращого ресторану у Львові та чи є можливість додатково замовляти страви в розпал вечірки?
 5. Чи є зона для запальних танців, місця, де можна перепочити гостям більш поважного віку, а також куточок для дітей?
 6. Чи є місце та технічна можливість для розміщення живої музики або діджея? Чи є можливість запросити свого ведучого, музикантів тощо.
 7. Чи є на території ресторану місця для красивої фотосесії?
 8. Чи можна замовити окремо вогняне або мильне шоу, фейерверк, шоу з тваринами, танцювальні колективи тощо?

Якщо на початку процесу вибору бенкетної або весільної зали у Львові у вас було з кілька десятків варіантів, то після вирішення всіх вищезазначених питань у вас має лишитися всього кілька варіантів. Тож тепер варто перейти до головного кроку — вивчення відгуків про найкращі ресторани у Львові! Це варто робити не лише на сайті самого закладу, але й на просторах Інтернету загалом. Пам’ятайте, що справжні відгуки (а не замовні, якими часто зловживають підприємці) завжди міститимуть частку критики. Догодити всім і кожному просто неможливо!
Бенкетні та весільні зали у Львові-02

Бенкетна та весільна зала ресторану «Гетьман» завжди до ваших послуг!

Ми дуже сподіваємось, що після проведеного аналізу бенкетних та весільних залів у Львові у вашому списку все ж таки залишися ресторан «Гетьман». Ми варті вашої довіри, хоча б тому, що в нас:

 • стильний інтер’єр та привабливий екстер’єр;
 • є безліч красивих місць для фотосесій;
 • дуже зручне місце розташування поза межами метушливого та гомінкого міста;
 • є безкоштовні місця для паркування авто, які перебувають під цілодобовим відеонаглядом;
 • є чудове меню, яке складається з українських та європейських страв;
 • є місце для музикантів та танцювальний майданчик, який одночасно може слугувати концертною сценою для шоу-програм, виступів творчих колективів тощо;
 • доступні ціни та професійний персонал.

Максимальна кількість гостей, яку може прийняти ресторан «Гетьман», — 300 осіб. Є також менший бенкетний зал, місткість якого складає 120 гостей. Скажіть, який ще заклад у Львові може похвалитися подібним?

Крім того, «Гетьман» — це не лише ресторан. Це цілий комплекс із готелем та конференц-залою. Після святкування весілля, дня народження або іншого свята ви завжди можете замовити номер у готелі та відпочити по-королівськи, а на наступний день провести бізнес-зустріч із партнерами прямо на території комплексу. Ми також проводимо святкування у форматі фуршету. Дуже зручний та модний спосіб зробити свято незабутнім.