Рус Укр
Львів-Винники, вул. Галицька, 57г (032) 296-01-33, (067) 782-21-11 Ресторан: (032) 296-22-92 Рецепция: (072) 324-33-83

Конференц-зал у Львові: атмосфера, яка спонукає до успіхів

Якщо вам часто доводиться організовувати конференції, презентації, тренінги, семінари та інші публічні заходи для своєї компанії, то ви, напевно, знаєте, як непросто знайти хороший конференц-зал у Львові. І справа зовсім не в тому, що в місті Лева замало подібних приміщень. Тут, імовірніше, мова йде про дійсно комфортні умови, які надихають на робочу атмосферу та залишають лише приємні спогади від заходу, що додає репутації та минає без неприємних нюансів. Пропонуємо поговорити про те, як обрати конференц-зал для оренди, яким нюансам приділити особливу увагу та куди звернутися у Львові за таким типом послуг.

Оренда конференц-залу у Львові: підготовчі моменти

Перш ніж починати пошуки конференц-залу у Львові або будь-якому іншому місті нашої країни, ви маєте:

 1. Визначити кількість учасників. Якщо захід відбувається за попереднім записом, зробити це буде зовсім неважко. А от як бути, якщо семінар, презентація, тренінги тощо є відкритими, і приходити туди може кожен бажаючий? Тут усе просто: варто, спираючись на досвід інших організаторів або на власну інтуїцію, визначити мінімально та максимально можливу кількість відвідувачів, обрати «золоту середину», а під час оформлення оренди конференц-залу у Львові поцікавитися, чи можна встановити додаткові посадкові місця.
 2. Визначитися із точною датою заходу. Тут варто зазначити, що в будні дні здебільшого конференц-зали у Львові можуть бути заброньованими. До того ж треба врахувати, що транспортні шляхи в центральній частині міста зазвичай у часи-пік перевантажені, через що гості вашого заходу можуть просто запізнитися. Хоча подібний форс-мажор може трапитися і й у вихідний день. Тож приділіть плануванню дати особливу увагу.
 3. Визначитися із побажаннями щодо розміщення стільців в конференц-залі, наявності необхідної апаратури тощо. Якщо місця слухачів зазвичай можна пересунути, скомбінувати, додати, забрати за побажанням орендаторів, то обладнанню варто приділити особливу увагу. Конференц-зал у Львові, який ви хочете взяти в оренду, повинен мати:
 • великий телевізор, проектор, мультимедійну або інтерактивну дошку;
 • мікрофони та акустичне обладнання;
 • додаткові джерела живлення;
 • доступ до Всесвітньої мережі та достатній рівень прийому Wi-Fi.

Визначилися із цими трьома моментами? Чудово! Прийшов час переходити до вибору місця!

Конференц-зал у Львові, який дійсно варто взяти в оренду

Хороший конференц-зал, окрім описаних вище технічних аспектів, повинен мати:

 • зручне місце розташування та простір для паркування;
 • затишну атмосферу без будь-яких сторонніх шумів, які можуть відволікати учасників конференції, семінару тощо від робочої атмосфери;
 • гарне освітлення (природне та штучне) в конференц-залі;
 • хорошу систему кондиціювання в будь-яку пору року;
 • комфортні меблі;
 • місце, де можна розмістити особисті речі слухачів та організаторів (як мінімум — гардероб);
 • охайну та чисту вбиральню;
 • можливість для організації кава-брейку тощо.

Саме таким є конференц-зал у Львові в готелі «Гетьман»! Та це ще не все. У нас є ще декілька причин стверджувати, що наш конференц-зал у Львові — це саме те, що вам потрібно!

Конференц-зал готелю «Гетьман»: атмосфера, яка спонукає до звершень!

Окрім дуже зручного конференц-залу, наявності всієї необхідної апаратури, привітності персоналу, ми готові запропонувати вам:

 • зручне місце розташування подалі від метушливого центру міста — у Винниках. Дістатися нашого закладу можна як на власній машині, так і громадським транспортом. Гостям, які приїхали на авто, ми запропонуємо зручне місце для паркування, яке цілодобово перебуває під охороною та відеонаглядом;
 • можливість поселити гостей до комфортабельних номерів готелю. Вагаєтесь, чи встигнуть ваші гості дістатися нашого готелю до початку конференції, семінару, брифінгу, тренінгу тощо? Чи, можливо, хвилюєтесь, що захід затягнеться, і гості не зможуть роз’їхатися вчасно? А може, у вас взагалі запланована кількаденна конференція? Замовляйте номери в нашому готелі заздалегідь, і ми забезпечимо комфортом усіх гостей. До ваших послуг номери різних рівнів комфорту: від «Стандарту» до «Трикімнатного люксу» зі сніданком та без. До речі, за умови розміщення великої кількості людей (від 20 осіб) «Гетьман» надасть вам додаткову знижку;
 • можливість харчування в ресторані готелю. За потреби ми візьмемо на себе організацію не лише кава-брейку чи легкого фуршету, але й великих бенкетів із національними стравами та смаколиками європейської кухні. Також ваші гості можуть самостійно відвідати наш ресторан та замовити з меню все, що вони забажають. Тож якщо фуршет після завершення заходу не входить у ваші плани, однаково замовте столик, за яким у колі друзів ви зможете затишно відсвяткувати вдалий виступ;
 • найкраще обслуговування. На рахунку команди обслуговуючого персоналу готелю «Гетьман» не одна сотня успішно проведених заходів, як-от фуршетів, бенкетів, кава-брейків тощо. Тож якісний та ненав’язливий сервіс вам гарантовано, незалежно від складності та масштабності заходу.

Загалом конференц-зал у Львові в готелі «Гетьман» може прийняти до 100 гостей одночасно. Ми можемо змінити розташування предметів інтер’єру, додати столів та стільців або ж забрати їх, якщо ваш захід є більш або менш масштабним. До того ж наш конференц-зал обладнаний найкращою системою опалення та кондиціонування. І взимку, і влітку тут дуже затишно!

До речі, як уже зазначалося вище, готель з конференц-залом розташований у дуже мальовничому місці — Винниках (приблизно 10 км від центру Львова). Тут є дуже гарні краєвиди та кілька пам’яток архітектури, на яких можна зробити безліч групових та особистих фото. Тут дуже красиво і літом, і взимку. Обов’язково проведіть екскурсію для своїх гостей після завершення заходу, і це неодмінно закарбується у їхніх спогадах.

Оренда конференц-залу у Львові: ціна, яка потішить кожного

Дійсно, ми розказали майже про всі переваги оренди конференц-залу в готелі «Гетьман», окрім вартості. Проаналізувавши цінову політику інших установ, які пропонують подібні послуги, ви помітите, що наша ціна — одна з найбільш лояльних у Львові. Звичайно, усе залежить від тривалості заходу та замовлення додаткових послуг. Наша мета — дати вам найкращий сервіс за мінімальну платню, і ви це помітите, якщо прямо зараз зателефонуєте та замовите оренду конференц-залу!

Ми обіцяємо створити для вас та ваших гостей найкращі умови в межах виділеного бюджету, смачно нагодувати та з комфортом розмістити в номерах. Це підтверджують сотні відгуків про готель «Гетьман» та про сам конференц-зал.

Пам’ятайте: бізнес-заходи — це зовсім не та справа, на якій варто економити. Це ваше обличчя та репутація, тому все має бути бездоганним та продуманим до дрібниць. Готель «Гетьман» готовий допомогти вам провести перемовини, презентації, зустрічі з партнерами тощо на найвищому рівні. Знайте, на нас завжди можна розраховувати! Телефонуйте та беріть в оренду конференц-зал прямо зараз!