Рус Укр
Львів-Винники, вул. Галицька, 57г (032) 296-01-33, (067) 782-21-11 Ресторан: (032) 296-22-92 Рецепция: (072) 324-33-83

Статті

Готелі біля Львова: відпочинок у затишному передмісті

Україна багата дивовижними місцями і пам’ятками, які хочеться відвідувати знову і знову

Ресторани Львова для весілля: як обрати заклад для найважливішого свята

Весілля — це знаменна подія, з якої починається подружнє життя. Цю радість нареченим хочеться розділити не лише з близькими та рідними, але й з цілим світом.

Конференц-зал у Львові: атмосфера, яка спонукає до успіхів

Якщо вам часто доводиться організовувати конференції, презентації, тренінги, семінари та інші публічні заходи для своєї компанії, то ви, напевно, знаєте, як непросто знайти хороший конференц-зал у Львові. І справа зовсім не в тому, що в місті Лева замало подібних приміщень

Правила цікавого та комфортного туризму у Львові

Для того аби відпочинок був справді якісним, немає ніякої необхідності витрачати кошти на подорож за кордон. У Львові є всі умови, щоб влаштувати ділову зустріч, відсвяткувати якусь подію або ж зробити зворушливий подарунок.

Відпочинок у Львові: час, який запам'ятовується надовго

Західна столиця України вже багато років радо зустрічає гостей з різних куточків країни і зарубіжжя. Багатьох Львів закохує з першого погляду. Сюди хочеться повертатися знову і знову, щоб вдосталь насолодитися незабутньою атмосферою.

Бенкетні та весільні зали у Львові: як правильно обрати?

Уже давно минули ті роки, коли весілля, дні народження, ювілеї та інші важливі дати святкували винятково в домашніх умовах. Тільки пригадайте, як це було незручно, морально та фізично важко для господарів домівки, скільки багато часу йшло на приготування страв, а потім прибирання посуду…

Як бронювати дешеві готелі у Львові: лайфхаки та персональні гайди

Справжнього туриста неможливо уявити без кросівок, джинсів, великого рюкзака та… жаги до економії. Остання, своєю чергою, перетворює звичайну людину в непосидючого Капітана Джека, який готовий заради пригод та нових вражень податися за Край Світу.