Рус Укр
Львів-Винники, вул. Галицька, 57г (032) 296-01-33, (067) 782-21-11 Ресторан: (032) 296-22-92

Гетьман – відкрийте для себе таємничий Львів у комфортному готелі

У серці кожного туриста місто Лева залишає особливу згадку. Казкова атмосфера старовинних вуличок вабить відчути її знову, а кожен будинок зберігає власну таємницю. Якщо ви побуваєте тут хоча б одного разу - неодмінно повернетесь!
У спогадах про Львів не останнє місце займатиме готель, в якому ви зупинитесь. Дуже важливо не помилитись у виборі, щоб повністю насолодитись як новими враженнями, так і бажаним відпочинком з усіма перевагами.

Готель Гетьман – наші переваги до ваших послуг

Наш готель починається з посмішки адміністратора, що зустрічає вас на вході, та закінчується приємними спогадами про львівську гостинність. Авторський дизайн інтер’єру – це унікальне поєднання задумки авторів із сучасними тенденціями та досконалістю архітектурних форм. Перелік комфортабельних номерів дозволяє обрати для себе оптимальний варіант – від компактних та затишних стандартів до розкішних люксів. Вишукані страви нашого ресторану прийдуть до смаку найвибагливішим гостям, а ввічливий та привітний персонал зробить все, щоб ваше перебування в готелі супроводжували тільки позитивні емоції. Просторий та сучасний конференц-зал дозволяє влаштовувати заходи будь-якого класу - від ділових вечерь до дипломатичних прийомів.

Кожний відвідувач для нас - особливий, і ви обов’язково відчуєте це, коли завітаєте до нашого готелю Гетьман!